The Student Room Group

The Polish Society

Scroll to see replies

Reply 80
pocahontas5

masz na mysli kredyt na czesne? z tym nie ma problemow

kredyt:smile:
Reply 81
Cześć,jak milo wreszcie znaleźć jakiś swojski kącik w tym oceanie angielszczyzny

Ja się tylko zastanawiam jakim cudem taka np. Somalia ma ten kącik prawie 10 razy większy ;-)
Mr Awesome
Ja się tylko zastanawiam jakim cudem taka np. Somalia ma ten kącik prawie 10 razy większy ;-)



bo ma dostęp do oceanu? ;-)
mart1203
Czesc!


Czesc. :wink:
Reply 84
I don't speak polish but I'm learning it as of yesterday =P

dzien dobry :awesome:
mart1203
I don't speak polish but I'm learning it as of yesterday =P

dzien dobry :awesome:


dzień dobry ;-)
Reply 86
oops I said dzien dobry, which is 'good morning', I should have said 'dobranoc' or 'do widzenia' lol. Oh well.

I'll post again tonight when I have learnt some more.
mart1203
oops I said dzien dobry, which is 'good morning', I should have said 'dobranoc' or 'do widzenia' lol. Oh well.

I'll post again tonight when I have learnt some more.


Can't wait to see it. :wink:
Orientujecie sie czy trudno dostac sie do King's College? Mam na mysli kierunek English Language & Communication. Na ich stronie pisze, ze 75% z matury, ale czy konieczne sa same rozszerzenia? Bo ja zdaje ang. na rozsz. oraz polski i WOS na podst. i mysle, ze to nie wystarczy, hm?
RabbitCFH
Orientujecie sie czy trudno dostac sie do King's College? Mam na mysli kierunek English Language & Communication. Na ich stronie pisze, ze 75% z matury, ale czy konieczne sa same rozszerzenia? Bo ja zdaje ang. na rozsz. oraz polski i WOS na podst. i mysle, ze to nie wystarczy, hm?


king's jest bardzo dobry wiec mysle ze nie wystarczy. ale mozesz probowac
pocahontas5
king's jest bardzo dobry wiec mysle ze nie wystarczy. ale mozesz probowac


Wyslalem maila z zapytaniem czy liczy sie dla nich, czy zdaje podst. czy rozsz. :smile: A Ty dokad sie wybierasz/studiujesz?
nottingham IR & one year abroad :smile:
Ho ho! Mój pierwszy post i od razu cieplej się robi widząc rodaków! Czy są tu jacyś "starsi" studenci aplikujący na programy master? Odezwijcie się !!!
Reply 93
Hey guys.
I'm doing my degree research project on the British media's treatment of eastern european migrants.
If anyone if intresting in responding to a questionnaire, could use please pm me :smile:
Thanks :smile:

And sorry for hijacking this thread.
Hijacking or not, we hope you will share with us, Tw!sted, some of the interesting findings of your research -- political corectness permitting <cough> :biggrin:
Reply 95
witam wszystkich polakow :smile:

zaaplikowalam w tym roku na studia i otrzymalam juz wszystki offerty, najprawdopodobniej wybieram sie na university of kent :smile:
czy ktos wybiera sie na to uni a moze juz tam studiuje?

pozdrawiam
Reply 96
agatakat
witam wszystkich polakow :smile:

zaaplikowalam w tym roku na studia i otrzymalam juz wszystki offerty, najprawdopodobniej wybieram sie na university of kent :smile:
czy ktos wybiera sie na to uni a moze juz tam studiuje?

pozdrawiam



Ja w&#322;a&#347;nie odrzuci&#322;em Kent, bo przys&#322;ali mi bardzo niekonkretna i niejasna oferte. Cos w stylu: pass polish matura with a result located in a group of 10% best results in the country :eek3:
Reply 97
Qbakrk
Ja w&#322;a&#347;nie odrzuci&#322;em Kent, bo przys&#322;ali mi bardzo niekonkretna i niejasna oferte. Cos w stylu: pass polish matura with a result located in a group of 10% best results in the country :eek3:




woooow, to ciekawe.
A nie da sie tego jakos z nimi wyjasnic?
Reply 98
17 Fudge
woooow, to ciekawe.
A nie da sie tego jakos z nimi wyjasnic?


Dzwoni&#322;em tam do nich dwa razu i rozmawialem z jednym gosciem przez pol, ale nw koncu stwierdzil, ze nie jest w stanie mi pomoc, poniewaz oni wystawiaja te oferty na podst zeszlorocznej matury i powiedzial mi, ze konkretne warunki beda znane 30 czerwca, a ja stwierdzilem, ze to troche za pozno :wink:
Qbakrk
Ja w&#322;a&#347;nie odrzuci&#322;em Kent, bo przys&#322;ali mi bardzo niekonkretna i niejasna oferte. Cos w stylu: pass polish matura with a result located in a group of 10% best results in the country :eek3:


to nie jest niekonkretna oferta. wrecz bardzo konretna

Quick Reply

Latest

Trending

Trending