The Student Room Group

The Polish Society

Scroll to see replies

Is Anyone Looking For Work Over The Summer?

I Work For A Care Agency & We Are Looking For LIVE IN Carers TO Work A Minimum Of 28 Days At A Time On A Self Employed Basis.

Amy
Reply 881
Moi drodzy powiedźcie mi jak wygląda gdy nie uda mi się idealnie spełnić wymagań uniwersytety.

Boje się że może mi zabraknąć z ostatniego przedmiotu tak z 10 %

Jednak z pozostałych dwóch rozszerzeń będę miał z 96 i 98 %

Czy uniwersytety zgadzają się na naciąganie takich wyników ?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
i went to poland once. i saw rats that were fitter than the girls there.
Reply 883
cześć, bierz mnie?

Polish guys at my work taught me that one :tongue:
Original post by Andachiel
Moi drodzy powiedźcie mi jak wygląda gdy nie uda mi się idealnie spełnić wymagań uniwersytety.

Boje się że może mi zabraknąć z ostatniego przedmiotu tak z 10 %

Jednak z pozostałych dwóch rozszerzeń będę miał z 96 i 98 %

Czy uniwersytety zgadzają się na naciąganie takich wyników ?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.


Zalezy od uniwersytetu, z reguly im to nie odpowiada ale zawsze warto do nich zadzwonic i sie upewnic.
Reply 885
Original post by Drake4Ever
i went to poland once. i saw rats that were fitter than the girls there.
http://www.bbc.co.uk/news/health-15901351

:biggrin: :biggrin: :biggrin:
Reply 886
Original post by Andachiel
Moi drodzy powiedźcie mi jak wygląda gdy nie uda mi się idealnie spełnić wymagań uniwersytety.

Boje się że może mi zabraknąć z ostatniego przedmiotu tak z 10 %

Jednak z pozostałych dwóch rozszerzeń będę miał z 96 i 98 %

Czy uniwersytety zgadzają się na naciąganie takich wyników ?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Wow, spoko wyniki. Jaka uczelnia i kierunek?

Ja też jestem na granicy mojego offera z matmy, warto do nich pisać/błagać/dzwonić, zawsze lepsze to niż nic.

Powodzenia :smile:
ja znam przypadki kiedy zadzwonienie i poblaganie pomoglo, konkretnie wiem o Queen Mary, wiec mozna miec nadzieje. :wink: a w tym roku piszecie matury? ja sie zastanawiam caly czas ile bede miala bo ciezko mi stwerdzic. fizyka byla trudnejsza niz myslalam ale chyba poki co nie zaprzepascilam zyciowej szansy :P

This was posted from The Student Room's Android App on my GT-S5830
Reply 888
Na queen Mary właśnie i najprawdopodobniej zabraknie mi z ang !!!....bo podczas odsłuchu latały mi nad szkołą f16 ...mam liceum obok lotniska i nikt prawie nie usłyszał tego pieprzonego słuchania dobrze..

Jestem zrozpaczony że przez takie coś pozbawiłem się szansu studiowania tam :frown:(((

Czy można sie jakoś odwołać ? Wytłumaczyć to ?
Reply 889
Original post by Andachiel
Na queen Mary właśnie i najprawdopodobniej zabraknie mi z ang !!!....bo podczas odsłuchu latały mi nad szkołą f16 ...mam liceum obok lotniska i nikt prawie nie usłyszał tego pieprzonego słuchania dobrze..

Jestem zrozpaczony że przez takie coś pozbawiłem się szansu studiowania tam :frown:(((

Czy można sie jakoś odwołać ? Wytłumaczyć to ?
Rozumiem i współczuję. Z ang moga Ci odpuscic, tym bardziej, ze bedziesz miec certyfikat. QMUL jest na pewno bardziej wyrozumialy niz UCL, z ktorego mam ofertę. Jak coś to pisz/dzwoń jeśli Ci zależy. Powodzenia :smile:

PS: F16 w czasie matury - brzmi troche jak ściema, ale ja Ci wierzę :smile:
Reply 890
Original post by shake_it
Rozumiem i współczuję. Z ang moga Ci odpuscic, tym bardziej, ze bedziesz miec certyfikat. QMUL jest na pewno bardziej wyrozumialy niz UCL, z ktorego mam ofertę. Jak coś to pisz/dzwoń jeśli Ci zależy. Powodzenia :smile:

PS: F16 w czasie matury - brzmi troche jak ściema, ale ja Ci wierzę :smile:



No wiem dlatego się tak irytuje i stresuję

Ale zawsze mogę załączyć mapkę że mam pas do lądowania w lini prostej ze szkołą i w odległosci 1km. co powoduje ze każdy samolot lodujący na ławicy musi przelecieć obok mojej szkoły.

No i jeszcze te f16 które sobie latają nad poznaniem i trenują przed euro .
Mam artukuł z poznanskiej gazety nawet to potwierdzający więc mam nadzieję że jakoś to ujdzie i mi uwierzą że to nie żadna wymówka tylko prawda ...
Reply 891
Original post by Andachiel
No wiem dlatego się tak irytuje i stresuję

Ale zawsze mogę załączyć mapkę że mam pas do lądowania w lini prostej ze szkołą i w odległosci 1km. co powoduje ze każdy samolot lodujący na ławicy musi przelecieć obok mojej szkoły.

No i jeszcze te f16 które sobie latają nad poznaniem i trenują przed euro .
Mam artukuł z poznanskiej gazety nawet to potwierdzający więc mam nadzieję że jakoś to ujdzie i mi uwierzą że to nie żadna wymówka tylko prawda ...
Pamiętaj, że to też ludzie, dlatego warto mieć nadzieję. Na jaki kierunek masz oferte?
I'm half Polish!
I can't speak it, but my Dad taught me a phrase today -
Ale okropana pogoda!
(Is that right?)
Reply 893
A tak w ogole mamy wystawe Final Major Project z grafiki w londynie 8go czerwca na Freerange, jesli ktos jest zainteresowany dajcie znac, wpisze na liste serdecznie zapraszam:wink:

I jesli ktos ma mozliwosc malego wsparcia finansowego ciagle szukamyy sponsoringu od malenkich do duzych kwot ( chyba show bedzie kosztowac ok 4k) dla calej grupy ale i kazdy funcik sie liczy.


http://www.crowdfunder.co.uk/investment/feed-2012-797

Wiecej info.

A jak co to moj email [email protected]
(edited 11 years ago)
Reply 894
Czy moglibyście doradzić którą uczelnie wybrac? Złozylam na architekture do Edinburgh Napier, RGU i Uni of Dundee i mam straszny problem z wyborem dwóch... Najbardziej zależałoby mi na Aber, ale po maturach stwierdziłam ze raczej sie nie dostane. Jednak, nic jeszcze nei jest przesądzone:biggrin: moze slyszeliscie jakies opinie, cokolwiek...?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc!:smile:
Reply 895
Original post by elhanna
Czy moglibyście doradzić którą uczelnie wybrac? Złozylam na architekture do Edinburgh Napier, RGU i Uni of Dundee i mam straszny problem z wyborem dwóch... Najbardziej zależałoby mi na Aber, ale po maturach stwierdziłam ze raczej sie nie dostane. Jednak, nic jeszcze nei jest przesądzone:biggrin: moze slyszeliscie jakies opinie, cokolwiek...?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc!:smile:


Jezeli chodzi o te trzy uczelnie to Dundee jest najlepsze, pozniej RGU i Napier. Jezeli dostaniesz sie do Dundee to polecam tam wlasnie isc, Dundee Uni jest bardzo wysoko w rankingach:smile:
Aberdeen ma troche wyzsze zatrudnienie po studiach niz Dundee wiec tam tez warto.
Edinburgh to ladne miasto, ale Napier jest troche gorszy niz inne uniwersytety w Edinburgh'u. Chociaz akurat tego nie jestem na 100% pewna.
Sama skladalam do Dundee i Aberdeen. :smile:
Witam wszystkich!

Nie jestem polską, ale myślę, że Polacy niesamowite!

Po prostu myślałem, że się przywitać.
Reply 897
Original post by Andachiel
No wiem dlatego się tak irytuje i stresuję

Ale zawsze mogę załączyć mapkę że mam pas do lądowania w lini prostej ze szkołą i w odległosci 1km. co powoduje ze każdy samolot lodujący na ławicy musi przelecieć obok mojej szkoły.

No i jeszcze te f16 które sobie latają nad poznaniem i trenują przed euro .
Mam artukuł z poznanskiej gazety nawet to potwierdzający więc mam nadzieję że jakoś to ujdzie i mi uwierzą że to nie żadna wymówka tylko prawda ...


Wybacz Łukaszu, ale odnoszę wrażenie, że odsłuch było doskonale słychać, przynajmniej ja słyszałam, siedząc obok Ciebie, natomiast F16 zaczęły latać dokładnie w momencie kiedy odsłuch skończyliśmy :wink:
Reply 898
Cześć,

w październiku zaczynam studia na Uni of Southampton. Ktoś może też się tam wybiera? :smile:
Reply 899
Ktos wybiera sie do RG Aberdeen, a szczegolnie na communication design moze? :smile:

Quick Reply

Latest

Trending

Trending