The Student Room Group

Czech and Slovakian Society!

Scroll to see replies

Ahoj! Žijem na Slovensku (som z Ruska, len som študujem slovenčinu, ospravedlňujem, keby som mala nejake chýby :wink: )

Original post by Mariana_D
Ahoj :biggrin: ja sa hlásim na medicínu. Na aké školy sa hlásiš?


Super, som sa tiež chcem študovať medicínu! Teraz študujem IGCSE v škole v Bratislave, sledújuci rok budem mat A-levels.
Žiadaš o univerzitu budúci rok? A kam chceš ísť?
Original post by Mariana_D
Ahoj :biggrin: ja sa hlásim na medicínu. Na aké školy sa hlásiš?


Ahoj! sr hlasim na jazyky do Edinburghu, Glasgow, Aberdeenu a Dundee. Kam ty? :smile:
Original post by Vonnie97
Ahoj! sr hlasim na jazyky do Edinburghu, Glasgow, Aberdeenu a Dundee. Kam ty? :smile:


Ahoj, ja sa hlásim do Edinburghu, Aberdeenu a St. Andrews na medicínu + Edinburgh medical sciences. Prišli Ti uz nejaké offers? :biggrin:


Posted from TSR Mobile
Original post by eli.ora
Ahoj! Žijem na Slovensku (som z Ruska, len som študujem slovenčinu, ospravedlňujem, keby som mala nejake chýby :wink: )



Super, som sa tiež chcem študovať medicínu! Teraz študujem IGCSE v škole v Bratislave, sledújuci rok budem mat A-levels.
Žiadaš o univerzitu budúci rok? A kam chceš ísť?


Ahoj :smile: Tvoja slovenčina je úplne super! Držím palce na IGCSE, nevedela som, že sa to študovať v BA. Ja som si poslala prihlášky do Edinburghu, St. Andrews a Aberdeen, som mala interview tak som zvedavá ako to dopadne.. Kam by si chcela ísť ty?


Posted from TSR Mobile

Quick Reply

Latest

Trending

Trending