The Student Room Group

Czech and Slovakian Society!

Scroll to see replies

Reply 40
ywca
Jj, LNAT je vazne narocny, hlavne ta prvni cast. Ja tam mela treba clanek o historii lesnich obor, nepochopila jsem z toho ani slovo. Ale zase esej byla docela fajn, z tech temat se tam dalo dobre vybrat. Tak hodne stesti!


Ahoj Ivčo, můžu mít prosím vlezlý dotaz? :p: Jaký conditions ti daly univerzity? Nevím, jestli naše maturita lepší nebo horší či stejný postavení jako A-levels či jiné diplomy, každopádně mám obavy, že když mám prediktováno 11111, že to bude moje podmínka přijetí :s-smilie:.
Reply 41
Ivanka
Ahoj Ivčo, můžu mít prosím vlezlý dotaz? :p: Jaký conditions ti daly univerzity? Nevím, jestli naše maturita lepší nebo horší či stejný postavení jako A-levels či jiné diplomy, každopádně mám obavy, že když mám prediktováno 11111, že to bude moje podmínka přijetí :s-smilie:.



Ahoj Ivco, vsechny univerzity mi daly podminku: an overall of 1 in Czech maturita, z cehoz jsem teda moc moudra nebyla :-) v predictions jsem mela taky 11111 a v character reference byl vysvetleno to, ze pet predmetu na maturitu je neco navic, coz dokazuje mou houzevnatost a cilevedomost nebo tak neco... Podminku jsem splnila a na muj firm choice me vzali.
ywca
Jj, LNAT je vazne narocny, hlavne ta prvni cast. Ja tam mela treba clanek o historii lesnich obor, nepochopila jsem z toho ani slovo. Ale zase esej byla docela fajn, z tech temat se tam dalo dobre vybrat. Tak hodne stesti!


Ďakujem Ti, snáď sa to podarí. :smile: Riešil som zatiaľ deväť otázok z testov z minulých rokov (myslím že je tam jeden z roku 2005 a dva z roku 2009) a mal som 7/9, pričom tie dva stratené body znamenali, že som nepoznal slovo v možnostiach a zdalo sa mi teda, že by to mohlo byť práve to, ktoré sa hodí. Časom urobím aj ďalšie. Za najnáročnejšie pokladám venovať sa tomu tých 60 minút. Najnovšie myslím 75 a namiesto 30 otázok bude 42. :woo:
ywca
Ahoj Ivco, vsechny univerzity mi daly podminku: an overall of 1 in Czech maturita, z cehoz jsem teda moc moudra nebyla :-) v predictions jsem mela taky 11111 a v character reference byl vysvetleno to, ze pet predmetu na maturitu je neco navic, coz dokazuje mou houzevnatost a cilevedomost nebo tak neco... Podminku jsem splnila a na muj firm choice me vzali.


Ozaj, ako si sa, prosím Ťa, identifikovala pri LNAT? Z toho, čo píšu, usudzujem, že občiansky preukaz neakceptujú.
Reply 44
Life_peer
Ozaj, ako si sa, prosím Ťa, identifikovala pri LNAT? Z toho, čo píšu, usudzujem, že občiansky preukaz neakceptujú.



Minuly rok ho urcite akceptovali, obcanka jim stacila.
ywca
Minuly rok ho urcite akceptovali, obcanka jim stacila.


Tak to je milé. Tento rok vymýšlajú, že chcú de facto jedine cestovný pas s podpisom alebo občiansky preukaz tej krajiny, v ktorej sa LNAT koná a keďže ja to budem robiť vo Viedni, nemám na výber (ostatné doklady pre mňa neaktuálne).

Ešte mi napadlo opýtať sa, kde si robila LNAT?
Reply 46
Life_peer
Tak to je milé. Tento rok vymýšlajú, že chcú de facto jedine cestovný pas s podpisom alebo občiansky preukaz tej krajiny, v ktorej sa LNAT koná a keďže ja to budem robiť vo Viedni, nemám na výber (ostatné doklady pre mňa neaktuálne).

Ešte mi napadlo opýtať sa, kde si robila LNAT?



Aha tak to je mozne, ja jsem delala LNAT v Praze, takze jsem s timhle nastesti problem nemela.
ywca
Aha tak to je mozne, ja jsem delala LNAT v Praze, takze jsem s timhle nastesti problem nemela.


Ďakujem Ti za informácie. Škoda, že v Prahe už nie je testovacie stredisko (podľa Pearson VUE), išiel by som tam.
(edited 13 years ago)
Reply 48
Prohlížel jsem si UCAS a zajímalo by mĕ, jak jste vy, resp. váš tutor vyplnily predicted grades do titĕrný kolonky, kde je 5 míst na characters? Dáváte tam jenom čísla nebo jak?
Reply 49
MJay91
Prohlížel jsem si UCAS a zajímalo by mĕ, jak jste vy, resp. váš tutor vyplnily predicted grades do titĕrný kolonky, kde je 5 míst na characters? Dáváte tam jenom čísla nebo jak?


Můj tam dal jen čísla
Reply 50
Ahoj, ja som slovenka a prave studujem biologiu v Edinburghu :redface:)

hehe, som rada, ze aj ini ludia sa chcu sem dostat :smile:
Reply 51
Zdravim. Jeste bych mel jeden dotaz. Chteli po vas unis vysvedceni ze stredni skoly? Doufam, ze ne, protoze jinak bych byl uplne v prdeli. :biggrin:
Reply 52
MJay91
Zdravim. Jeste bych mel jeden dotaz. Chteli po vas unis vysvedceni ze stredni skoly? Doufam, ze ne, protoze jinak bych byl uplne v prdeli. :biggrin:


Musis tam napsat svoje znamky za maturitu/posledni pololeti cos dokoncil v cechach, nebo oboje, pokud jeste nemas maturitu.
Reply 53
zdarec, jsem zacal v zaří prvák na Uni of Kent - international business :smile: takže kdyby nekdo měl nejaky dotazy,rad pomužu :smile:
Reply 54
Tak jak vsem vychází choices? uz mám tri offers za 10 dní. :cool:
Reply 55
Original post by MJay91
Tak jak vsem vychází choices? uz mám tri offers za 10 dní. :cool:



Závidím!
mám zatím dv? interview a jednu offer
Reply 56
Original post by MJay91
Tak jak vsem vychází choices? uz mám tri offers za 10 dní. :cool:


Závist :mad: mám zatím akorát jednu rejection.
Reply 57
Original post by Ivanka
Závist :mad: mám zatím akorát jednu rejection.


Tak drzim palce at je prvni a posledni! :tongue:
Reply 58
Original post by MJay91
Tak drzim palce at je prvni a posledni! :tongue:


Hehe, dík no :tongue: Ale když se podíváš, kam se hlásím, tak uvidíš, že to je tvrdý boj...

Budeš se hlásit na nizozemský školy? A n?kam do ?R? vypl?uju p?ihlášky na UC Utrecht a Roosevelt Academy (jinam se tam ani hlásit nebudu), pak chci ješt? zkusit fildy v Praze a Brn? a MatFyz :wink:
Reply 59
Original post by Ivanka
Hehe, dík no :tongue: Ale když se podíváš, kam se hlásím, tak uvidíš, že to je tvrdý boj...

Budeš se hlásit na nizozemský školy? A n?kam do ?R? vypl?uju p?ihlášky na UC Utrecht a Roosevelt Academy (jinam se tam ani hlásit nebudu), pak chci ješt? zkusit fildy v Praze a Brn? a MatFyz :wink:


A oni na MatFyzu u?ej n?co co by t? zajímalo? :biggrin:

Quick Reply

Latest