The Student Room Group

Czech and Slovakian Society!

Scroll to see replies

To je uzasne! Doufejme, ze se uvidime kdyz prijedete do Anglie! Pozadala si o ubytování jeste?
Original post by Ivanka
Ja uz ji mam :wink: Maturita s celkovou znamkou 1 a 1 ze spanelstiny. Jupiiiii :smile:


To je uzasne! Doufejme, ze se uvidime kdyz prijedete do Anglie! Pozadala si o ubytování jeste?
Reply 162
Original post by Ivanka
Ja uz ji mam :wink: Maturita s celkovou znamkou 1 a 1 ze spanelstiny. Jupiiiii :smile:


Co myslia celkovou znamkou? Priemer?
Reply 163
Original post by Poobington
To je uzasne! Doufejme, ze se uvidime kdyz prijedete do Anglie! Pozadala si o ubytování jeste?


Jeste ne, cekam na dopis z UCL (UCAS pise, ze mi neco poslali) - ale uz mam par favoritu na Camden Road :wink: Co ty?

Original post by metjush
Co myslia celkovou znamkou? Priemer?


Asi. Ptala jsem se kamarada a mysli si, ze to musi byt do zhruba 1,5, ale radeji se jeste zeptam primo UCL, pokud to neobjasni v dopise, co mi poslali.
Original post by Ivanka
Jeste ne, cekam na dopis z UCL (UCAS pise, ze mi neco poslali) - ale uz mam par favoritu na Camden Road :wink: Co ty?



se vsí vaznosti Camden je trochu chliv. :ashamed2:
To je z cloveka, ktery zije v Londyne, cely svuj zivot! Mas jeste cas to zmenit?

Jsem si vybral ubitovani z jidlem protoze jsem silene liny! Ale chtel bych zít v Ramsay Hall.:biggrin:
Reply 165
Original post by Poobington
se vsí vaznosti Camden je trochu chliv. :ashamed2:
To je z cloveka, ktery zije v Londyne, cely svuj zivot! Mas jeste cas to zmenit?

Jsem si vybral ubitovani z jidlem protoze jsem silene liny! Ale chtel bych zít v Ramsay Hall.:biggrin:


An jsem se jeste o ubytovani neprihlasila, tak snad jo :smile:

No ja asi spis pujdu do neceho, kde si budu moct taky varit sama, protoze nemam dobrou zkusenost se skolnimi jidelnami...

Jo, Ramsay Hall je taky muj oblibenec :smile: Ale fakt nevim, toho ubytovani je strasne moc a je tezky se rozhodnout!

Mmch, tvoje cestina se zlepsuje :wink:
Original post by Ivanka
An jsem se jeste o ubytovani neprihlasila, tak snad jo :smile:

No ja asi spis pujdu do neceho, kde si budu moct taky varit sama, protoze nemam dobrou zkusenost se skolnimi jidelnami...

Jo, Ramsay Hall je taky muj oblibenec :smile: Ale fakt nevim, toho ubytovani je strasne moc a je tezky se rozhodnout!

Mmch, tvoje cestina se zlepsuje :wink:


Djekuji snazim se ucit poradne, ale musím zonglovat s dalsimi zavazky. Zonglovat, haha to slovo se mi libi!:colondollar: Ja sem taki dal "self catered" jako druhou volbu. Prej Arthur Tattersal House je vyborny protoze je doslovne pres ulice od UCL, a je take "self catered". :biggrin:
Reply 167
uaaa...dnes jsem dostala offer z Edinburghu (musim maturovat 11222), mám pocit, že se mi to zdá:smile: ale každopádn? jsem maximáln? spokojená:smile:
P?eju vám všem hodn? št?stí:tongue:
My grandfather was czech, so I guess that makes me 1/8th? Grandmother italian :biggrin:
Reply 169
Original post by Jmzie-Coupe
My grandfather was czech, so I guess that makes me 1/8th? Grandmother italian :biggrin:


Isn't it rather one 4th? Because if it's a parent, it's one half...

Nevertheless, welcome! In fact, I am quarter German, I guess almost everyone is mixed these days^^
Reply 170
Original post by Qeex
uaaa...dnes jsem dostala offer z Edinburghu (musim maturovat 11222), mám pocit, že se mi to zdá:smile: ale každopádn? jsem maximáln? spokojená:smile:
P?eju vám všem hodn? št?stí:tongue:


Gratuluji! Je to tvoje priorita? :smile:
Original post by Ivanka
Isn't it rather one 4th? Because if it's a parent, it's one half...

Nevertheless, welcome! In fact, I am quarter German, I guess almost everyone is mixed these days^^


True. You part czech too :smile:?
Reply 172
Original post by Ivanka
Gratuluji! Je to tvoje priorita? :smile:


ano, ano
mám ješt? offer z Aberdeenu (22222) a Glasgow (11111), ale Edin je jasnej:smile:
Reply 173
Original post by Jmzie-Coupe
True. You part czech too :smile:?


Well, more than a part, born in Czechia and living there my whole life :wink:
Original post by Ivanka
Well, more than a part, born in Czechia and living there my whole life :wink:


Fair enough. I've never been.
Reply 175
Original post by Jmzie-Coupe
Fair enough. I've never been.


And have you visited? Where does your grandpa come from?
Original post by Ivanka
And have you visited? Where does your grandpa come from?


Nope, never visited, want to one day with the girlfriend, we were meant to go last year. My grandpa died when I was 3, but he was from Prague.
Reply 177
Tak vyplnuju application na tuition fees a chteji po mne UK National Insurance Number. Musime jeste zadat o National Insurance Number?
http://www.youtube.com/watch?v=AV_Kvpfnrws&feature=channel_video_title

Jak basnikum chutna zivot

Opravdu dobry film. Jsem prekvapen ze nekdo ho dal na youtube!
Reply 179
Original post by Poobington
http://www.youtube.com/watch?v=AV_Kvpfnrws&feature=channel_video_title

Jak basnikum chutna zivot

Opravdu dobry film. Jsem prekvapen ze nekdo ho dal na youtube!


To je super film :wink:

Quick Reply

Latest