The Student Room Group

Hungarian Society!

Vki magyar itt a TSR-en?:biggrin:

Scroll to see replies

Reply 1
Jelen! :smile:
Plusz egy!! :biggrin:
Reply 3
Mivonnn! hogy vagy?

Az én családom magyar :smile:
(edited 10 years ago)
Reply 4
**** je! ti hova jártok, vagy most fogtok még jelentkezni? milyen tárgy?
Reply 5
Aberystwyth University, Film & Television studies/English literature, de csak 2014-ben kezdek. Te? :smile:
Reply 6
Sziasztok! :smile:
Reply 7
I'm half Hungarian, the whole of my dads side of the family came over to England from there... Shame I can't speak the language :/
Reply 8
It's never too late to start learning Hungarian.
Have you been to the country?
Reply 9
Original post by balint
It's never too late to start learning Hungarian.
Have you been to the country?


I haven't, no. I will start learning when I can find the materials to. I'm planning on visiting some relatives in Budapest in about 2 years time once I've saved the money to go :smile:
Reply 10
Original post by Jena116
Aberystwyth University, Film & Television studies/English literature, de csak 2014-ben kezdek. Te? :smile:


az kiraly! én majd most jelentkezek, economics, remelem a legjobbakat.

többiek?
Reply 11
Original post by Szmessh
az kiraly! én majd most jelentkezek, economics, remelem a legjobbakat.

többiek?


Van már valami konkrét egyetem célként?
Reply 12
Original post by Jena116
Van már valami konkrét egyetem célként?


hát az van (lse, cass pl.) csak bekéne kerülni:smile:
Uni of Sheffield biokémia és molekuláris sejtbiológia :biggrin:


Posted from TSR Mobile
Reply 14
Original post by mignon.berry
Uni of Sheffield biokémia és molekuláris sejtbiológia :biggrin:


Posted from TSR Mobile


laza!:smile:
Reply 15
aki szintén ezévben jelentkezik, PS-sel hogy álltok?
Ki hogy áll az offerekkel? :smile:
Reply 17
Uh, jó, hogy még él ez a topic. Kérdés:a referenceben az érettségi (education) részhez mit irtatok/ill az, aki a referencet írta nektek? Ott egyetlen mező van, így nem tudom minek kellett volna ott szerepelnie. Pass? Vagy 5?

Posted from TSR Mobile
Original post by balint
Uh, jó, hogy még él ez a topic. Kérdés:a referenceben az érettségi (education) részhez mit irtatok/ill az, aki a referencet írta nektek? Ott egyetlen mező van, így nem tudom minek kellett volna ott szerepelnie. Pass? Vagy 5?

Posted from TSR Mobile


Ahogy magyaroktól hallom vagy az érettségik átlagát szokták, vagy az összes jegyet egymás után (55544, akár vesszővel elválasztva), de igazából nincs nagy jelentősége, mert nekem is volt problémám vele, ezért UCAS Adviser-től rákérdeztem és mondták, hogy nem igazán fontos, vagy ha valamelyik egyetemnek igen az majd külön ír. (Ugye a predicted grades-ről beszélünk? :biggrin:)
Reply 19
Original post by Barnus
Ahogy magyaroktól hallom vagy az érettségik átlagát szokták, vagy az összes jegyet egymás után (55544, akár vesszővel elválasztva), de igazából nincs nagy jelentősége, mert nekem is volt problémám vele, ezért UCAS Adviser-től rákérdeztem és mondták, hogy nem igazán fontos, vagy ha valamelyik egyetemnek igen az majd külön ír. (Ugye a predicted grades-ről beszélünk? :biggrin:)


Köszi!

Quick Reply

Latest