The Student Room Group

The Polish Society

Scroll to see replies

Reply 220
Hi Katie!

I can help with translation if you would like :smile:

Aga
Reply 221
Idzie ktoś do portsmouth uni? :biggrin:
Reply 222
ja juz tu studiuje:wink: a co wybierasz sie?? jaki kierunek?:wink:
Reply 223
catherina
ja juz tu studiuje:wink: a co wybierasz sie?? jaki kierunek?:wink:


Computer Network Management and Design :P

Narazie to szukam domu bo zabrakło miejsca w hallsach :frown:
Reply 224
moj kolega szuka wspollokatora. bedzie mieszkal kolo tego hall przy morzu, burell house jesli dobrz epamiertam nazwe. 300 £ za miesiac z oplatami juz. moge ci dac do niego kontakt. albo mozesz go znalesc tutaj na forum , nick- jakemittle , i sam z nim pogadac. ale nawet jak nie masz teraz domu , we wrzesniu uniwersyteccy ludzie pomagaja znalesc domy
Reply 225
catherina
moj kolega szuka wspollokatora. bedzie mieszkal kolo tego hall przy morzu, burell house jesli dobrz epamiertam nazwe. 300 £ za miesiac z oplatami juz. moge ci dac do niego kontakt. albo mozesz go znalesc tutaj na forum , nick- jakemittle , i sam z nim pogadac. ale nawet jak nie masz teraz domu , we wrzesniu uniwersyteccy ludzie pomagaja znalesc domy


Właśnie wolałbym nie czekać do września :\ Wysłałem wiadomość twojemu koledze, zobaczymy co napisze :smile:
Reply 226
fajnie:wink: on jest z nigerii, studiuje stosunki miedzynarodowe razem ze mna:wink:
Reply 227
Coś mi nie odpisał :frown: Może ma PMki wyłączone?
Reply 228
a co to jest PMki? ott ja mu zosawilam wiadomosc na facebooku zeby co odpisal, .. hmm zaraz mu napisze jeszcze raz
:wink:
PM = Personal Message. :wink:
Reply 230
..
Reply 231
heja !!

czy ktos moze mi doradzic co powinnam zrobic jezeli:

nie spelnilam wymagan na mojego firma (bo nie zdarze na czas zrobic testu) i chce isc na mojego insuranca?

czy w tym momencie musze dac znac ze sie wypisuje z insuranca, ok tylko gdzie? do ucas czy bezposrednio do uni?

czy po takim zrezygnowaniu moj insurance automatycznie zmieni sie w firm?

czy kontaktowac sie najpierw z uni z mojego insuranca zeby sprawdzic czy jeszcze maja dla mnie miejsce?

niech ktos odpisze :P
A można jaśniej, o co chodzi ? O firme, o ubezpieczenie czy UCAS ?
Reply 233
Cześć wszystkim:smile:

Ktoś się wybiera na university of manchester?
agatakat
heja !!

czy ktos moze mi doradzic co powinnam zrobic jezeli:

nie spelnilam wymagan na mojego firma (bo nie zdarze na czas zrobic testu) i chce isc na mojego insuranca?

czy w tym momencie musze dac znac ze sie wypisuje z insuranca, ok tylko gdzie? do ucas czy bezposrednio do uni?

czy po takim zrezygnowaniu moj insurance automatycznie zmieni sie w firm?

czy kontaktowac sie najpierw z uni z mojego insuranca zeby sprawdzic czy jeszcze maja dla mnie miejsce?

niech ktos odpisze :P


z tego,co wiem,to jak chcesz się wycofać z kandydowania na jakikolwiek z uni robisz to przez UCAS,nie kontaktujesz się bezpośrednio z uczelnią,przy każdej ofercie masz opcję zrezygnowania,więc wystarczy kliknąć odpowiedni guzik :biggrin:
a czy insurance ci się wtedy zmieni w firm to nie mam pojęcia..
Nie, musisz napisac do firma i poprosic, zeby cie zreleasowali z listy z jakiegos tam powodu, a gdy to zrobia to insurance zrobi sie automatycznie firmem.
Reply 236
mokosza
Cześć wszystkim:smile:

Ktoś się wybiera na university of manchester?

ja! ja sie wybieram! :woo:
Reply 237
Ktos do Warwick?
Reply 238
gosza
ja! ja sie wybieram! :woo:



fajnie :biggrin: a gdzie będziesz mieszkać?
Reply 239
Ktos z gloucester moze jest?

Quick Reply

Latest