The Student Room Group

The Polish Society

Scroll to see replies

agatka148
ja dzisiaj dostalam zaproszenie na interview do magdalene college na architekture na 7ego grudnia!!!! strasznie sie denerwuje zwlaszcza ze przed interview jest godzinny test :eek:

pozostaje tylko życzyć powodzenia :wink:
wiesz... w razie czego, co cię nie zabije to cię wzmocni(zdaję sobie sprawę,że brzmi to teraz frazesowato, ale sprawdza się :wink: )
u mnie ani widu ani słychu, może się odezwą w przyszłym tygodniu
jeśli tak miałabym interview również 7go :biggrin: (wiem z rozpiski)
Reply 261
heirofslytherin
pozostaje tylko życzyć powodzenia :wink:
wiesz... w razie czego, co cię nie zabije to cię wzmocni(zdaję sobie sprawę,że brzmi to teraz frazesowato, ale sprawdza się :wink: )
u mnie ani widu ani słychu, może się odezwą w przyszłym tygodniu
jeśli tak miałabym interview również 7go :biggrin: (wiem z rozpiski)

to jak juz dostaniesz interview to daj mi znac to sie spotkamy na miejscu :smile:
o ile dostanę :biggrin:
skąd byś ew leciała i kiedy ;>
mieszkasz w glasgow ?
Reply 263
najprawdopodobniej bede jechala samochodem z tata z glasgow, poniewaz mam duze portfolio do pokazania i szczerze mowiac boje sie ze w samolocie by mi to zniszczyli :/ albo wogole zgubili co juz raz mi sie przytrafilo z bagazem :P bede tam dzien wczesniej, 6ego, bo dostalam od nich pokoj na 1 noc :smile:
jeśli mnie zaproszą to mam nadzieję,że pozwolą mi się zjawić dzień wcześniej i też dostanę pokój :rolleyes:
tak btw, kurczę architektura poważna sprawa :wink:
a jakie masz kwalifikacje? polskie szkockie ? zdane czy zdajesz w tym roku?
Reply 265
ja od 4 lat jestem w szkocji wiec mam tutejsze kwalifikacje, zdalam juz 4 highery i 1 adv higher a w tym roku robie jeszcze 4 adv highery :smile: a ty?
ja zdałam maturę w tym roku, aktualnie studiuję I rok fil ang z niem, ale rzucam te studia :]
Reply 267
hehe czyzby beznadziejna polska rzeczywistosc? :P
agatka148
hehe czyzby beznadziejna polska rzeczywistosc? :P

daj spokój, te studia to jakaś porażka, każdy następny dzień utwierdza mnie w tym przekonaniu :-|
Reply 269
heirofslytherin
daj spokój, te studia to jakaś porażka, każdy następny dzień utwierdza mnie w tym przekonaniu :-|

no tez tak slyszalam, ze to tylko strata czasu a pozniej pracy i tak nie ma :s-smilie: dobry wybor z probowaniem szczescia w angli, zycze powodzenia!
agatka148
no tez tak slyszalam, ze to tylko strata czasu a pozniej pracy i tak nie ma :s-smilie: dobry wybor z probowaniem szczescia w angli, zycze powodzenia!


wzajemnie ! :biggrin:
Reply 271
Czesc wam!
Reply 272
Czy studiujecie w anglii?
Reply 273
gallangs
Czy studiujecie w anglii?

czesc jeszcze nie, dopiero skladam :smile:
Reply 274
gallangs
Czy studiujecie w anglii?


Tak :awesome:
agatka148
czesc jeszcze nie, dopiero skladam :smile:

Czesc wszystkim:smile: też dopiero składam:smile:
Ktos sklada na Lancaster University? :smile:
Czy ktoś wybiera sie na uni w Wolverhampton?
i am not polish but i can say some stuff ( even more when i am drunk) cant write anything in polish though! I work with poles so polish language is essential :lol:

anyone at leeds met?
Reply 279
onlybarca
Hahaha :biggrin: That was good :p: SPOKO

PS. Yes I do.

haha..can tell me how to do that

Quick Reply

Latest

Trending

Trending