The Student Room Group

The Polish Society

Scroll to see replies

Reply 20
ddariaa
hej onlybarca:smile:

Ja mam 20, a Ty?

ps. jak Ci sie podobal mecz Real-Barcelona (wnioskuje z opisu, ze jestes fanem Barcy:wink:)?


Ja 18 :smile:

No sluchaj, jeszcze nie moge dojsc do siebie po meczu :smile: Koncowka byla zabojcza! :smile:
onlybarca
that's truth man :biggrin: most beautiful girls in the world


wszyscy ludzie kochamy polski dziewczyny
Reply 22
lodzinski
wszyscy ludzie kochamy polski dziewczyny


100% correct :p:
:yep: though my spelling and grammar is toss these days, the sentiment remains the gospel truth.
Reply 24
a ja akurat koncowki nie widzialam:[

a skad jestes onlybarca? mieszkasz w uk czy pl, czy moze jeszcze gdzies indziej:P?
Reply 25
ddariaa
a ja akurat koncowki nie widzialam:[

a skad jestes onlybarca? mieszkasz w uk czy pl, czy moze jeszcze gdzies indziej:P?


Heh, to przegapilas obydwie bramki :p:

Tak, w UK mieszkam, niedaleko Londynu, a Ty ?
Reply 26
Ja tez w UK- w tygodniu studiuje w Liverpoolu a w weekendy przebywam w Manchesterze
Reply 27
I'm Polish.
Reply 28
My name is actually Bobski... and you've guessed it, im a builder ;]
ty mowiem po polsku belis?
Reply 30
Hi belis, I'm also a med student but in Liverpool:smile:
Reply 31
Genii
My name is actually Bobski... and you've guessed it, im a builder ;]


Are you the famous builder from the TV ?
Reply 32
ty mowiem po polsku belis?


Mowie po Polsku. To moj ojczysty jezyk. Z pisaniem po 5 latach w UK jest troche gorzej. Moja ortografia i gramatyka sie powoli podupada.
Reply 33
ddariaa
Hi belis, I'm also a med student but in Liverpool:smile:


Na ktorym roku? Jak ci idzie? Troche inaczej niz medycyna w Polsce co nie?
Reply 34
belis
Mowie po Polsku. To moj ojczysty jezyk. Z pisaniem po 5 latach w UK jest troche gorzej. Moja ortografia i gramatyka sie powoli podupada.


Heh, no wlasnie, tak to jest. Ja tez zauwazylem ze juz gorzej pisze, popelniam duzo bledow a jestem tutaj dopiero od ponad 3 lat :smile:
Reply 35
Ja dopiero na pierwszym roku i odkrywam 'uroki' PBL... Trudno bylo sie Tobie przyzwyczaic? Ja jakos nie moge zlapac rytmu poki co...
Reply 36
onlybarca
Are you the famous builder from the TV ?

Obviously lol
Reply 37
ddariaa
Ja dopiero na pierwszym roku i odkrywam 'uroki' PBL... Trudno bylo sie Tobie przyzwyczaic? Ja jakos nie moge zlapac rytmu poki co...



Nie tak trudno. Zdawalam w UK A levels i sie sama przygotowywalam do egzaminow z niemieckiego i polskiego, wiec mialam troche wprawy w 'self study'. Inna sprawa, ze len ze mnie i jak tylko jest okazja zeby sie wymigac od nauki to ja pierwsza. Moja anatomia najbardziej na tym ucierpiala, bo mnie nie za bardzo interesuje. Teraz troche zaluje ze sie bardziej nie przykladalam przez te pierwsze lata, bo koniec studiow juz za rogiem. :woo:
Reply 38
Ja tez zdawalam A-levels tutaj , ale w tym roku dopadl mnie TAKI len i jakos nie moge zmotywowac sie do nauki, co jest przerazajace! Zawsze znajdzie sie cos innego- albo musze isc do pracy, albo jakies extra zajecia etc. Ja wlasnie anatomie uwielbiam i strasznie zaluje, ze nie mamy tutaj porzadnych wykladow:frown: A czy Ty tez zdajesz koncowe egzaminy na 4 roku? Wiesz juz jaka chcesz robic specjalizacje?
Reply 39
Dzieki Bogu my zajemy koncowe egzaminy na poczatku piatego roku (zarowka) albo po koniec. Wykladow mi szczegolnie nie brakuje. Nie moge w miejscu nigdy usiedziec i sie skoncentrowac przez dluzej niz godzine wiec caly dzien wyklaow bylby mordega. Mysle o specjalizacji z anastezjologi. A ty?

Quick Reply

Latest