Results are out! Find what you need...fast. Get quick advice or join the chat
Hey there! Sign in to join this conversationNew here? Join for free

Polish Thread

This thread is sponsored by:
Announcements Posted on
    • 0 followers

ReputationRep:
    Is Anyone Looking For Work Over The Summer?

I Work For A Care Agency & We Are Looking For LIVE IN Carers TO Work A Minimum Of 28 Days At A Time On A Self Employed Basis.

Amy
    • 0 followers

ReputationRep:
    Moi drodzy powiedźcie mi jak wygląda gdy nie uda mi się idealnie spełnić wymagań uniwersytety.

Boje się że może mi zabraknąć z ostatniego przedmiotu tak z 10 %

Jednak z pozostałych dwóch rozszerzeń będę miał z 96 i 98 %

Czy uniwersytety zgadzają się na naciąganie takich wyników ?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
    • 0 followers

ReputationRep:
    i went to poland once. i saw rats that were fitter than the girls there.
    • 1 follower

ReputationRep:
    cześć, bierz mnie?

Polish guys at my work taught me that one
    • 0 followers

ReputationRep:
    (Original post by Andachiel)
    Moi drodzy powiedźcie mi jak wygląda gdy nie uda mi się idealnie spełnić wymagań uniwersytety.

Zalezy od uniwersytetu, z reguly im to nie odpowiada ale zawsze warto do nich zadzwonic i sie upewnic.
    • 2 followers

ReputationRep:
    (Original post by Drake4Ever)
    i went to poland once. i saw rats that were fitter than the girls there.
    http://www.bbc.co.uk/news/health-15901351

• 2 followers

ReputationRep:

Wow, spoko wyniki. Jaka uczelnia i kierunek?

Ja też jestem na granicy mojego offera z matmy, warto do nich pisać/błagać/dzwonić, zawsze lepsze to niż nic.

Powodzenia
    • 1 follower

ReputationRep:
    ja znam przypadki kiedy zadzwonienie i poblaganie pomoglo, konkretnie wiem o Queen Mary, wiec mozna miec nadzieje. a w tym roku piszecie matury? ja sie zastanawiam caly czas ile bede miala bo ciezko mi stwerdzic. fizyka byla trudnejsza niz myslalam ale chyba poki co nie zaprzepascilam zyciowej szansy :P

This was posted from The Student Room's Android App on my GT-S5830
    • 0 followers

ReputationRep:
    Na queen Mary właśnie i najprawdopodobniej zabraknie mi z ang !!!....bo podczas odsłuchu latały mi nad szkołą f16 ...mam liceum obok lotniska i nikt prawie nie usłyszał tego pieprzonego słuchania dobrze..

Jestem zrozpaczony że przez takie coś pozbawiłem się szansu studiowania tam (((

Czy można sie jakoś odwołać ? Wytłumaczyć to ?
    • 2 followers

ReputationRep:
    Na queen Mary właśnie i najprawdopodobniej zabraknie mi z ang !!!....bo podczas odsłuchu latały mi nad szkołą f16 ...mam liceum obok lotniska i nikt prawie nie usłyszał tego pieprzonego słuchania dobrze..

Jestem zrozpaczony że przez takie coś pozbawiłem się szansu studiowania tam (((

Czy można sie jakoś odwołać ? Wytłumaczyć to ?
    Rozumiem i współczuję. Z ang moga Ci odpuscic, tym bardziej, ze bedziesz miec certyfikat. QMUL jest na pewno bardziej wyrozumialy niz UCL, z ktorego mam ofertę. Jak coś to pisz/dzwoń jeśli Ci zależy. Powodzenia

PS: F16 w czasie matury - brzmi troche jak ściema, ale ja Ci wierzę
    • 0 followers

ReputationRep:
    (Original post by shake_it)
    Rozumiem i współczuję. Z ang moga Ci odpuscic, tym bardziej, ze bedziesz miec certyfikat. QMUL jest na pewno bardziej wyrozumialy niz UCL, z ktorego mam ofertę. Jak coś to pisz/dzwoń jeśli Ci zależy. Powodzenia

PS: F16 w czasie matury - brzmi troche jak ściema, ale ja Ci wierzę

No wiem dlatego się tak irytuje i stresuję

Ale zawsze mogę załączyć mapkę że mam pas do lądowania w lini prostej ze szkołą i w odległosci 1km. co powoduje ze każdy samolot lodujący na ławicy musi przelecieć obok mojej szkoły.

No i jeszcze te f16 które sobie latają nad poznaniem i trenują przed euro .
    Mam artukuł z poznanskiej gazety nawet to potwierdzający więc mam nadzieję że jakoś to ujdzie i mi uwierzą że to nie żadna wymówka tylko prawda ...
    • 2 followers

ReputationRep:

Ale zawsze mogę załączyć mapkę że mam pas do lądowania w lini prostej ze szkołą i w odległosci 1km. co powoduje ze każdy samolot lodujący na ławicy musi przelecieć obok mojej szkoły.

Mam artukuł z poznanskiej gazety nawet to potwierdzający więc mam nadzieję że jakoś to ujdzie i mi uwierzą że to nie żadna wymówka tylko prawda ...
    Pamiętaj, że to też są ludzie, dlatego warto mieć nadzieję. Na jaki kierunek masz oferte?
    • 0 followers

ReputationRep:
    I'm half Polish!
    I can't speak it, but my Dad taught me a phrase today -
    Ale okropana pogoda!
    (Is that right?)
    • 0 followers

ReputationRep:
    A tak w ogole mamy wystawe Final Major Project z grafiki w londynie 8go czerwca na Freerange, jesli ktos jest zainteresowany dajcie znac, wpisze na liste serdecznie zapraszam

I jesli ktos ma mozliwosc malego wsparcia finansowego ciagle szukamyy sponsoringu od malenkich do duzych kwot ( chyba show bedzie kosztowac ok 4k) dla calej grupy ale i kazdy funcik sie liczy.

http://www.crowdfunder.co.uk/investment/feed-2012-797

Wiecej info.

A jak co to moj email hello@ataata.co.uk
    • 0 followers

ReputationRep:
    Czy moglibyście doradzić którą uczelnie wybrac? Złozylam na architekture do Edinburgh Napier, RGU i Uni of Dundee i mam straszny problem z wyborem dwóch... Najbardziej zależałoby mi na Aber, ale po maturach stwierdziłam ze raczej sie nie dostane. Jednak, nic jeszcze nei jest przesądzone moze slyszeliscie jakies opinie, cokolwiek...?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc!
    • 1 follower

ReputationRep:
    (Original post by elhanna)
    Czy moglibyście doradzić którą uczelnie wybrac? Złozylam na architekture do Edinburgh Napier, RGU i Uni of Dundee i mam straszny problem z wyborem dwóch... Najbardziej zależałoby mi na Aber, ale po maturach stwierdziłam ze raczej sie nie dostane. Jednak, nic jeszcze nei jest przesądzone:D moze slyszeliscie jakies opinie, cokolwiek...?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc!:)
    Jezeli chodzi o te trzy uczelnie to Dundee jest najlepsze, pozniej RGU i Napier. Jezeli dostaniesz sie do Dundee to polecam tam wlasnie isc, Dundee Uni jest bardzo wysoko w rankingach:)
    Aberdeen ma troche wyzsze zatrudnienie po studiach niz Dundee wiec tam tez warto.
    Edinburgh to ladne miasto, ale Napier jest troche gorszy niz inne uniwersytety w Edinburgh'u. Chociaz akurat tego nie jestem na 100% pewna.
    Sama skladalam do Dundee i Aberdeen. :)
    • 47 followers

ReputationRep:
    Witam wszystkich!

Nie jestem polską, ale myślę, że Polacy są niesamowite!

Po prostu myślałem, że się przywitać.
    • 1 follower

ReputationRep:

Wybacz Łukaszu, ale odnoszę wrażenie, że odsłuch było doskonale słychać, przynajmniej ja słyszałam, siedząc obok Ciebie, natomiast F16 zaczęły latać dokładnie w momencie kiedy odsłuch skończyliśmy
    • 0 followers

ReputationRep:
    Cześć,

w październiku zaczynam studia na Uni of Southampton. Ktoś może też się tam wybiera?
    • 1 follower

ReputationRep:
    Ktos wybiera sie do RG Aberdeen, a szczegolnie na communication design moze?

Reply

Submit reply

Register

Thanks for posting! You just need to create an account in order to submit the post
  1. this can't be left blank
    that username has been taken, please choose another Forgotten your password?
  2. this can't be left blank
    this email is already registered. Forgotten your password?
  3. this can't be left blank

6 characters or longer with both numbers and letters is safer

4. this can't be left empty
    your full birthday is required
  1. By joining you agree to our Ts and Cs, privacy policy and site rules

2. Slide to join now Processing…

Updated: December 7, 2014
New on TSR

The future of apprenticeships

Join the discussion in the apprenticeships hub!

Article updates
Useful resources
Reputation gems: You get these gems as you gain rep from other members for making good contributions and giving helpful advice.