The Student Room Group

Hungarian Society!

Scroll to see replies

Reply 40
Original post by imadreamchaser
Ahova én jelentkeztem az mind tetszik valamiért, de most sok faktort kell mindenkinek számba vennie, hisz legalább 3 évet ott fogunk eltölteni. Döntsd el neked melyek a legfontosabb dolgok (prezstízs, kurzus tartalma, időjárás stb) és ez alapján kéne eldönteni. Tudom, hogy nehéz, még én sem tudom pontosan. Szvsz én nem mennék nagyon északra, hiába sok suli van ott fenn, én déli gyerek vagyok :biggrin:


Hát igen a döntést rendkívül megnehezítik a faktorok. Én pedig sikeresen kifogtam a 2 ellentétet. :biggrin: Hamarosan majd eldől mi lesz. Te hova jelentkeztél és milyen szakra?:smile:
Reply 41
Original post by callmeniki
ez nagyon jo eredmeny! :smile: gratulalok! es hova keszulsz tovabb?


Köszönöm, bár úgy érzem, két tannyelvűvel kevés lett... :/ De mindegy :biggrin: Aberystwyth University, Film & Television studies with English literature :smile:
Original post by r_rina
Hát igen a döntést rendkívül megnehezítik a faktorok. Én pedig sikeresen kifogtam a 2 ellentétet. :biggrin: Hamarosan majd eldől mi lesz. Te hova jelentkeztél és milyen szakra?:smile:


Hat igen, majd eldol. Coventry, Northampton, Greenwich, Royal Holloway, es Bournemouth, computer science and security a szak neve, de mindenhol masnak hivjak :biggrin:

Ezek viszonlyag mind delen vannak, bar Coventry varosa talan mar tul messze van nekem:smile:
Reply 43
Original post by imadreamchaser
Hat igen, majd eldol. Coventry, Northampton, Greenwich, Royal Holloway, es Bournemouth, computer science and security a szak neve, de mindenhol masnak hivjak :biggrin:

Ezek viszonlyag mind delen vannak, bar Coventry varosa talan mar tul messze van nekem:smile:


Nekem Glasgow van a legmesszebb... :biggrin: meg Manchester, a többi nekem is déli. :smile:
Sok sikert! :smile:
Original post by r_rina
Nekem Glasgow van a legmesszebb... :biggrin: meg Manchester, a többi nekem is déli. :smile:
Sok sikert! :smile:

neked is! :redface:
Üdv mindenkinek! :smile:
I'm half Hungarian and currently trying to re-learn the language - I was fluent in it up until the age of about 5, but then I started school and slowly forgot it :sad:

It's such a beautiful language :love:
Reply 47
Original post by tomlawrence
Üdv mindenkinek! :smile:


Üdv neked is!:smile:
Original post by Carpe Vinum
I'm half Hungarian and currently trying to re-learn the language - I was fluent in it up until the age of about 5, but then I started school and slowly forgot it :sad:

It's such a beautiful language :love:


Glad you like it! :smile:
férfi sajtos keksz
sziasztok :smile: na h altok a fosulikkal? en nekem megjott mar a valasz minden 5 sulitol:King's college,Royal Holloway,QueeN Mary,Essex,Middlesex..conditional offereket kaptam..keszul meg valaki ezekbol valamelyikre?:smile: es am ha mar megkaptam a avlaszokat most mi a tovabbi lepes? :/
Original post by callmeniki
sziasztok :smile: na h altok a fosulikkal? en nekem megjott mar a valasz minden 5 sulitol:King's college,Royal Holloway,QueeN Mary,Essex,Middlesex..conditional offereket kaptam..keszul meg valaki ezekbol valamelyikre?:smile: es am ha mar megkaptam a avlaszokat most mi a tovabbi lepes? :/


Gratulalok! :smile:

Ha megvan az összes offer: http://www.ucas.com/how-it-all-works/undergraduate/tracking-your-application/replying-your-offers
Reply 52
Original post by callmeniki
sziasztok :smile: na h altok a fosulikkal? en nekem megjott mar a valasz minden 5 sulitol:King's college,Royal Holloway,QueeN Mary,Essex,Middlesex..conditional offereket kaptam..keszul meg valaki ezekbol valamelyikre?:smile: es am ha mar megkaptam a avlaszokat most mi a tovabbi lepes? :/


Szia. Nekem is 5/5. :smile: Ki kell választanod mi legyen a firm choice-od és az insurance choice. :smile: Ezt május 7-ig kell eldönteni.
Reply 53
Original post by tomlawrence
Üdv mindenkinek! :smile:


Szia :smile: Jelentkezés előtt, alatt vagy már egyetemen vagy? :smile:
Original post by Jena116
Szia :smile: Jelentkezés előtt, alatt vagy már egyetemen vagy? :smile:


Szia. :smile: Jelentkezés alatt. Mostmár csak az érettségi van hátra. :smile:
Reply 55
Original post by tomlawrence
Szia. :smile: Jelentkezés alatt. Mostmár csak az érettségi van hátra. :smile:


Sok sikert! Hova és mire? :smile:
Original post by Jena116
Sok sikert! Hova és mire? :smile:


Köszi :smile: Aerospace Engineering-re megyek, ha minden jól sül el. Sajnos még nem tudom pontosan, hogy hova; Southampton, Bristol és Imperial College van a pakliban. Már kb. 6 órája a studentroomon vagyok, hogy el tudjam dönteni :biggrin:
Reply 57
Original post by tomlawrence
Köszi :smile: Aerospace Engineering-re megyek, ha minden jól sül el. Sajnos még nem tudom pontosan, hogy hova; Southampton, Bristol és Imperial College van a pakliban. Már kb. 6 órája a studentroomon vagyok, hogy el tudjam dönteni :biggrin:


Wow, hajrá, hajrá! :smile:
Reply 58
Original post by tomlawrence
Köszi :smile: Aerospace Engineering-re megyek, ha minden jól sül el. Sajnos még nem tudom pontosan, hogy hova; Southampton, Bristol és Imperial College van a pakliban. Már kb. 6 órája a studentroomon vagyok, hogy el tudjam dönteni :biggrin:


IMPERIAL

Ez nem is lehet kérdés. grat amugy hozzá, az elég utos offer lehet.
Original post by Jena116
Wow, hajrá, hajrá! :smile:


Hajrá neked is! :smile:

Quick Reply

Latest