The Student Room Group

The Polish Society

Scroll to see replies

Original post by lastlullabyy
A na co i gdzie sie wybierasz? :smile: Ja jestem po IB wiec wyjazd byl od poczatku planowany... Od podstawowki o tym myslalam :biggrin:


Interior design na UAL, nigdy nie myslalam ze bede to studiowac ale tutaj wszystko jest mozliwe :wink:
Original post by nataliakar
Interior design na UAL, nigdy nie myslalam ze bede to studiowac ale tutaj wszystko jest mozliwe :wink:


UAL? A pelna nazwa? :biggrin:

Posted from TSR Mobile
Chelsea University of art London :smile:



Posted from TSR Mobile
Original post by nataliakar
Chelsea University of art London :smile:



Posted from TSR Mobile


Oh :smile: Fajnie :smile: Ja albo Newcastle albo East Anglia - dowiem sie w czwartek... :/

Posted from TSR Mobile
Original post by MarxFemiNaziLGBT
Zapraszam ludzi o poglądach Marxistowskich, feministycznych oraz kosmopolitycznych do mnie! :smile:

Walka trwa!


Niesamowite
Reply 1186
Siema wszystkim.
Szczerze mowiac to po roku studiow w UK musze przyznac ze sa dosc latwe. Jesli ktos ma jakies pytania to z checia odpowiem.
Pozdro
Reply 1187
Original post by joe.doe
Siema wszystkim.
Szczerze mowiac to po roku studiow w UK musze przyznac ze sa dosc latwe. Jesli ktos ma jakies pytania to z checia odpowiem.
Pozdro


Powiedz, co studiujesz i gdzie. :biggrin:
Reply 1188
Business with HRM, northumbria
Reply 1189
Ooo :biggrin:


A może ktoś studiuje w University of Bath i jest mi w stanie powiedzieć jakie tam typowe oferty dla Polaków, najlepiej na inżynierię chemiczną?
Reply 1190
Hej:smile: a jest może ktoś kto studiuje Applied Linguistics na Sheffield University?
Reply 1191
Hej

Mam problem w dokonczeniu MyRegistry na UWL.

Jestem zwyklym szarym maturzysta bez zadnych dodatkowych kwalifikacji.


pomocy.jpg

Znalazlby sie ktos, kto wiedzialby gdzie wpisac to moja mature ?
Reply 1192
Powinno być pod level 3 - A levels etc., to jest ten sam poziom co matura. :smile:

Chodzi ci o wpisanie wyników?
(edited 10 years ago)
Witajcie, ale nas tu dużo!

Przygotowuję się na aplikację na Cambridge - NatSci - Biology.

Czy polskie Olimpiady liczą się w aplikacji? Mam srebro na O. Biologicznej, srebro na O. Ochr. Środ. i tytuł finalisty OWE, ale zmarnowałam je na polskiej uczelni. Nauczyłam się mniej niż w liceum. :mob:

Teraz nadrabiam zaległości na Open University. Na Cam będę aplikować jako Mature Student.

Warto zwracać uwagę na tego typu osiągnięcia? Podobno polskie olimpiady nie robią zbytniego wrażenia...

Ktoś w podobnej sytuacji?

Serdecznie ściskam!
GMC
(edited 10 years ago)
Original post by GMC Vandura
Witajcie, ale nas tu dużo!

Przygotowuję się na aplikację na Cambridge - NatSci - Biology.

Czy polskie Olimpiady liczą się w aplikacji? Mam srebro na O. Biologicznej, srebro na O. Ochr. Środ. i tytuł finalisty OWE, ale zmarnowałam je na polskiej uczelni. Nauczyłam się mniej niż w liceum. :mob:

Teraz nadrabiam zaległości na Open University. Na Cam będę aplikować jako Mature Student.

Warto zwracać uwagę na tego typu osiągnięcia? Podobno polskie olimpiady nie robią zbytniego wrażenia...

Ktoś w podobnej sytuacji?

Serdecznie ściskam!
GMC


Zależy zapewne od uniwersytetu, ale moim zdaniem się liczą. Jak byłam na Ox na interview na prawo, to zwrócono uwagę na wspomniany przez mojego referee tytuł finalisty olimpiady z angielskiego. :smile:
No to o tym wspomnę :wink:.

Jak Ci się uczy na Oxfordzie?
Reply 1196
Original post by Prested
Powinno być pod level 3 - A levels etc., to jest ten sam poziom co matura. :smile:

Chodzi ci o wpisanie wyników?



Dziekuje za szybka odpowiedz.

Wybierajac to co jest nizej na zdjeciu nie pokazuje mi sie okienko z wpisaniem wynikow.
Myslisz, ze powinienem to zaznaczyc?

Untitled.jpg
Original post by GMC Vandura
No to o tym wspomnę :wink:.

Jak Ci się uczy na Oxfordzie?


Jeszcze mi się nie uczy, zaczynam w październiku. :smile:
Reply 1198
Original post by Majkelo
Dziekuje za szybka odpowiedz.

Wybierajac to co jest nizej na zdjeciu nie pokazuje mi sie okienko z wpisaniem wynikow.
Myslisz, ze powinienem to zaznaczyc?

Untitled.jpg


Wydaje mi się, że nie - z tego względu, że polska matura nie jest przeliczana na UCAS Tariff i w związku z tym powinna być zaznaczona inna opcja (UCAS Tariff tabele: http://www.ucas.com/how-it-all-works/explore-your-options/entry-requirements/tariff-tables).
Wydaje mi się, że najodpowiedniejsze byłoby level 3 diploma, ale może warto do nich zadzwonić i się dopytać (tutaj o rozróżnianiu award/certificate/diploma: http://www.pdmtc.co.uk/qualifications/qcf.html).
Original post by Magdolinska
Jeszcze mi się nie uczy, zaczynam w październiku. :smile:


3mam kciuki! :bl:

Quick Reply

Latest