The Student Room Group

The Polish Society

Scroll to see replies

Original post by seamoon
Nie, zdanie na 6.5 nie jest trudne. Ale musisz być świadoma tego, ze na IELTS nie da sie nauczyc jak na egzamin-to trzeba trenowac z czasem. Bo czas odgrywa naprawde wielka role i gdyby faktycznie ielts miałby sprawdzac twoja wiedze, nie byloby takiej malej ilosci czasu. Szczegolnie ciezko jest na czesci z readingiem.


Rozwiązuje od miesięcy past papers i inne przykaldowe zadania, na dodatek jeśli chodzi o mówienie czy słuchanie No to wiadomo życie codzienne - angielska szkoła, znajomi, szczerze mówiąc boje się dlatego ze nie wiem jak się do tego jeszcze przygotować :/ a wiadomo £160 piechota nie chodzi wiec wolałabym zdac i nie tracić pieniędzy ani dodatkowego roku (jeśli nie zdam to na studia pójdę w 2018, i tak jestem młodsza niż wszyscy teraz, ale wiadomo jak już mam oferty to wolałabym zdac 😂)
what does this mean in Polish:


z
Original post by Blackstarr
what does this mean in Polish:


z


What, 'z'?
Hejkaaaaa
Original post by yaaaas
What, 'z'?


what does this mean:

Bo bardzo lubię nowe wrazenia

Poznawać swiat

Jesteś moim okienkiem

Ja chciałbym Ci przeszkodzić
(edited 7 years ago)
Original post by Blackstarr
what does this mean:

Bo bardzo lubię nowe wrazenia

Poznawać swiat

Jesteś moim okienkiem

Ja chciałbym Ci przeszkodzić



Because I really like new sensations/experiences

Exploring the world

You are my window (I guess the person who said that meant that you are her/his 'gate' to exploring the world or something)

I would like to prevent/interrupt/stop you (?) depends on context
Last week I polished my car
Original post by Blackstarr
what does this mean:




It means that my 70 years old uncle would do better using google translation and dictionary.
Original post by PTMalewski
It means that my 70 years old uncle would do better using google translation and dictionary.


no nie
Hi there, I'm Zuza. Nice to meet You(all of You :smile: ) Tez jestem 100 % Polką jak by ktoś chcial wiedzieć. :P
Original post by seamoon
Nie, zdanie na 6.5 nie jest trudne. Ale musisz być świadoma tego, ze na IELTS nie da sie nauczyc jak na egzamin-to trzeba trenowac z czasem. Bo czas odgrywa naprawde wielka role i gdyby faktycznie ielts miałby sprawdzac twoja wiedze, nie byloby takiej malej ilosci czasu. Szczegolnie ciezko jest na czesci z readingiem.


Gdyby ktoś był w takiej sytuacji jak ja i się bał, to nie ma czego - jestem juz po testach, dostałam 8.5 overall :smile:
Original post by Zuza1997
Hi there, I'm Zuza. Nice to meet You(all of You :smile: ) Tez jestem 100 % Polką jak by ktoś chcial wiedzieć. :P


Siema Zuza, miło mi cię poznać, ja jestem Kamil, i tez jestem 100% Polak, ale niestety bardzo długo w Angli mieszkam :smile:
Hej wszystkim!

Będzie może ktoś studiował na Queen Mary University of London od września 2017?

Ania

xx
Miłość
Why do you speak Russian in the Polish thread?
I don't even have a clue what 'blyat' means.
Czy ktoś my może powiedzieć dlaczego gadacie po rosyjsku w polskiej grupie ??
i’m Czech
W jakich miejscowosciach mieszkacie? :smile:

Quick Reply

Latest