The Student Room Group
Students on campus, Nottingham University
University of Nottingham
Nottingham
Visit website

KCL or Nottingham

I am a student from Turkey looking forward to study in UK in the following year I have a foundation offer from KCL and a UCAS offer from nottingham I know that nottingham's business management courses are slightly higher but I can't ignore KCL's reputation.
Reply 1
Deffo Kcl abi
Students on campus, Nottingham University
University of Nottingham
Nottingham
Visit website
Reply 2
Original post by __Unknown
Deffo Kcl abi

usta bilemiiyom ya kcl daha iyi kağıt üstünde de nottingham çok çekici şehir hayat kampüs olarak geliyo sen nottinghamda okuyon
Reply 3
Hayır University of Birmingham’a başlıyacam Eylül’de, vallah sana bağlı campus hayatı güzel ama Kings’in itibar çok guçlu, Londra güzel bir şehir, Kings’in kampusu şehir kampusu ama halen eğlenmeye yer var akşam kulibi felan filan. Bi tane kankam Kings’de ve yurta kalıyor çok memnun. Hep uluslarası oğrenci kaynıyor etraf Türk bi kızla bile tanışmış, oradadaki tanıştığın insanlar ‘network’ için faydalı. Ben Londra’da yaşıyor bilgi olsun diye 😂😂 Nottingham’da iyi bir işletme ama mutlu olacağın bir karar vermelisin, ve İşletme diplomanla napmak istediğinede bağlı hangi üniversiteye seçmen. Linkedin’in varmı orada konuşalım istersen.
Reply 4
Abi bi de baktığım lig masalarında Kcl İşletme için daha yuksek bi gelip üniversiteyi şehiri goremezmisin. Youtube’de video felan da izle Nottingham’ın kampus hayatıyla ilgili
Reply 5
linkedin yok usta ya zaten şöyle kings daha yüksek olmasa kesin nottinghama giderdim kampüs ortam gördüğüm kadarı ile çok hoşuma gitti kcl den şüphe etmemin sebebi şehir ünisi ya sosyaleşmek zormudur falan diye endişe ettim ama öyle değilse kcl yaparım büyük ihtimal
Reply 6
İnanki üniversitede sosyalleşme sorunu hiç olmaz her zaman yapabilecek etkinlikler var. Societyler bile var turkish society var mesela orada baya kişilerle tanışırsın. Her harikarda yaşadığın ev arkadaşların olacak.
Reply 7
Gidebilecek etkinlik**
Reply 8
eyv usta
icl

Quick Reply

Latest

Trending

Trending